Rituály patří k životu. Stačí “jen” 20x zopakovat

Rituály patří k životu. Stačí “jen” 20x zopakovat

Duben 21, 2023

Proč se vyplatí denní rituály?

Pomáhají navodit pocit bezpečí a jistoty, přinášejí řád a klid…což je důležité pro každou z nás.

Jakmile jakoukoliv činnost zopakujete dvacetkrát až třicetkrát za sebou, už se z ní stává osvojený návyk, který si dokážete udržet. Pravidelné rituály posilují nejen tělo, ale především mysl.

Zkuste třeba tyto…

Ranní rituál – někdo potřebuje ranní kávu, někomu udělá dobře studená sprcha, hlavně se nezapomeňte pořádně protáhnout než vylezete z postele a říct si pro sebe, že dnešní den bude skvělý! Ráno vstaňte a dopřejte si osobní rituál, který nastartuje váš den.

Večerní rituál – vypněte hodinu před spaním veškerá zařízení, která vyzařují modré světlo, tj. mobily, počítače, tablety a televize. Před usnutím myslete na to, co se vám během dne povedlo nebo vás potěšilo. Příjemným rituálem se může stát třeba i čištění pleti a použití krému, správnou technikou můžete pomoci proti vráskám.

Dopřejme si denně hodinku jen pro sebe, např. zavřete se v koupelně a dejte si koupel, zajděte s kamarádkou do sauny, vyzkoušejte nový recept, přihlaste se na kurz kreslení nebo jógy … důležité je, aby vás to bavilo. A rodině řekněte, že po tu dobu jste „mimo signál".

Jaké jsou vaše denní rituály?

Femarelle je ideálním doplňkem pro váš každý den, pro ženy ve věku 40 let – Femarelle® Rejuvenate, pro ženy ve věku 50 let - Femarelle® Recharge a pro ženy nad 60 let Femarelle® Unstoppable.

Stačí jen 2 TABLETY PŘIDAT DO SVÝCH DENNÍCH RITÁLŮ a už za 1 měsíc můžete zaznamenat změnu.

Femarelle jsou nehormonální přírodní doplňky stravy pro ženy.

Brian Tracy: “Úspěšní lidé jsou prostě ti, kteří mají úspěšné návyky.”