Obchodní podmínky

Provozovatel a kontakt

Femarelle.cz provozuje Medindex, spol. s r.o., Olštýnská 607/1, 18100 Praha 8, IČ 26152517, DIČ: CZ26152517
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74915

Kontaktovat nás můžete:

  • poštou nebo osobně na adrese
    Medindex, spol. s r.o.
    U Cihelny 196,
    250 66 Zdiby

  • telefonicky na čísle +420 777 785 228

  • e-mailem na adrese medindex@mdx.cz

Doprava a platba

Přípravky Femarelle posíláme Zásilkovnou, Balíkovnou nebo Českou poštou. Platit můžete pouze převodem na účet. Jsme plátci DPH. Zákazníkům ze zahraničí se omlouváme, ale zatím dodáváme jen do České republiky.

Termín dodání

Nabízíme pouze zboží, které máme v dostatečném množství na skladě. Když vaše objednávka přijde do 12 hodin, vyřídíme ji a odešleme ještě týž den. Pokud přijde po 12 hodině, vyřídíme ji až následující pracovní den.

Storno objednávky

Jestliže si objednávku po odeslání rozmyslíte, napište nám prosím nebo zavolejte co nejdříve, ať vám zboží zbytečně neposíláme. Pokud byla objednávka již odeslána, není možné ji stornovat.

Reklamace a vrácení zboží

Přestože balení a expedici zboží věnujeme maximální péči, může se stát, že uděláme nějakou chybu. Pokud jste od nás dostali zboží, které nesplnilo vaše očekávání, kontaktujte nás a uděláme vše, abychom problém vyřešili k vaší spokojenosti.

Pokud se rozhodnete, že zboží nechcete až poté, co vám přijde, napište nám do 14 dnů od jeho doručení a pošlete nám ho zpět na naši adresu. Přiložte prosím číslo objednávky a číslo účtu, na který vám obratem vrátíme peníze. Důvod udávat nemusíte, ale když nám ho napíšete, uděláte nám radost a pomůžete nám zlepšit naše služby. Vzorový formulář ke stažení zde.

Ochrana osobních údajů

S vašimi osobními údaji nakládáme podle zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů („Zákon o zpracování osobních údajů“). Použijeme je jen pro vyřízení vašich objednávek nebo dalších požadavků (např. vyžádaný zpravodaj) a nikdy je neposkytneme nikomu, kdo se nepodílí na zajištění služby (jako např. pošta).

Jestliže si nepřejete, abychom vaše údaje po vyřízení objednávky uchovávali, napište nám a my je vymažeme. Vyžádaný e-mailový zpravodaj můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz na konci každé zprávy.