Zkušenosti žen

Hormony? Děkuji, není třeba…

Nemohu si ho vynachválit a jen lituju, že jsem o něm nevěděla dříve. Jsem díky němu jako znovu zrozená, plná vitality a energie, vrátila se chuť ke všemu, co mám ráda a úplně jsem hodila za hlavu, kolik mi vlastně je? „Kolik to je, přeci, jak se cítím!“ :-)

Ilona S., Pardubice

Celý životní příběh čtěte zde >>


Jsem ženou, která víc než je zdrávo trpívala bolestmi hlavy...

Přípravek Femarelle Unstoppable hodnotím velmi kladně. Oceňuji, že je nehormonální, vyráběn na přírodní bázi, bez umělých dochucovadel, barviv a konzervačních látek. K pravidelnému užívání je platíčko přehledně označeno dny v týdnu. Je také velmi příznivé, že Femarelle se vyrábí ve třech variantách, a to pro ženy ve věku 40, 50 a 60 let.  Jsem velmi ráda, že jsem mohla Femarelle vyzkoušet, je to velmi kvalitní doplněk stravy, který mi opravdu pomohl.

Paní Květoslava M.


Účinek se může dostavit i později...

Nemohu jasně říci, zda přípravek začal působit za měsíc, či za tři, nebo za čtyři, jedno vím ale jistě, jednoho dne prostě začal. V noci se sem tam ještě vzbudím se suchým patrem, ale už se to stává spíš výjimečně. Má kadeřnička tvrdí, že se mi zlepšily vlasy a pedikérka, že mám lepší kvalitu nehtů. Ostatní „oblasti“ těla netuším, možná přeci jen, nejsem tak často unavená. Doporučuji však všem ženám, aby vydržely, protože účinek se může dostavit i později. Každá žena by si měla najít ten „svůj“ prostředek, jak s léty vyjít „lépe“, nicméně, faktem zůstává, že říci, hej, určitě ti pomůže tenhle či onen, je naivní a zavádějící. Pokud vám však váš osobní pocit u Femarelle říká, tenhle by to mohl být, jako se to stalo mně, je to správná volba.

Paní Marie N.

Celý životní příběh čtěte zde >>


Přírodní produkt na menopauzu s ověřenými účinky…? Ano, Femarelle.

Na Femarelle Recharge jsem dostala na doporučení od své lékařky a jsem velmi spokojená. Jsem alergik, a proto si musím dávat velký pozor, jaký přípravek mohu použít a jaký raději ne… Vyhovuje mi, že se jedná o přírodní produkt s ověřenými účinky a hlavně, že se po něm cítím daleko lépe. Femarelle Recharge budu používat i nadále.

Paní Marie R.


Femarelle mám na doporučení od své gynekoložky a opravdu mohu jen doporučit!

Užívám již druhé balení Femarelle Recharge a jsem moc spokojená. Velmi oceňuji, že „platíčko“ s kapslemi má označená políčka pro ranní a večerní užití, proto když jsem opomněla vzít kapsli, měla jsem o tom hned přehled. Uvítala bych trochu nižší cenu při dlouhodobém užívání, ale doporučuji všem ženám v období menopauzy, jen spokojenost!

Paní Dana K., Praha


Zase spím normálně!

Můj gynekolog mi navrhl Femarelle Recharge , který mi pomůže s poklesem estrogenu v období menopauzy a je hlavně na přírodní bázi. O pět týdnů později jsem téměř bez problémů, které mne trápily… Návaly horka a noční pocení ustoupily a můj spánek je nyní hlubší a klidnější.
Zkoušela jsem i jiné výrobky pro zmírnění mých problémů s menopauzou, ale podle mě se nic se nevyrovná Femarelle… Jsem opravdu spokojená!

Paní Jana S.