Zkušenosti žen


Pomohl mi s obtížemi...

,,Vyzkoušela jsem téměř všechny fytoestrogeny na trhu a téměř bez efektu. Nechtěla jsem brát hormony, tak jsem stále hledala jinou variantu. Pak jsem narazila u svého gynekologa na Váš letáček a zkusila si Femarelle, objednat ještě v době, kdy nebyl v lékárnách. Od té doby ho beru 2x denně - ráno a večer. Femarelle mi opravdu vyhovuje, řešila jsem zejména nepravidelné návaly, noční pocení, výkyvy nálad a snížení sexuálního apetitu. Změnu jsem pocítila zhruba po 14ti dnech pravidelného užívání. Jsem opravdu spokojená.”

Lenka, Prahy (Femarelle Recharge)


Poradil mi můj gynekolog...

Femarelle mi doporučil můj gynekolog. Ačkoli mám 43let, jsem po operacích a léčbě, nastala menopauza a hormonální přípravky pro zmírnění příznaků, pro mne nejsou vhodné. Proto jsem ocenila, že se jedná o přírodní produkt. Femarelle mi pomáhá především s psychickou pohodou, náladovostí a únavou. Po jeho užívání už nejsem sama sobě a okolí protivná a zvládám lépe běžný život. Návaly horka a noční pocení ustoupily a můj spánek je kvalitnější. Jsem ráda, že jsem mohla Femarelle vyzkoušet a budu jej užívat i nadále.

Katka B., Mladějovice (Femarelle Recharge)


Větší chuť na sex...

Femarelle 50 plus mám 2 měsíc. A jsem naprosto spokojená. Ze začátku jsem byla trochu nedůvěřivá. Nejsem moc na prášky. Ale teď...nadšená. Dostavil se klid, vyrovnanost, neřeším zbytečnosti, váha se posouvá dolů. A má to i přidanou hodnotu. Větší chuť na sex. Děkuji

Eva M. (Femarelle Recharge)


Mám svůj “starý” život zpět...

O přípravku jsem se doslechla od mojí přítelkyně ještě v době, kdy jsem žádné potíže s blížící se menopauzou nezaznamenala. Nicméně čas je ke všem spravedlivý a za nedlouho jsem si na ni vzpomněla a po pár měsících trápení s úzkostmi, bušením srdce a návaly horka jsem si objednala zásobu na půl roku. Zhruba po měsíci užívání jsem zcela bez návalů, tím pádem se mi výrazně vylepšil spánek, zvýšila energie, úzkosti téměř vymizely. Jednoduše mám svůj “starý” život zpět a jsem za to nesmírně vděčná.

Jitka S., Cheb (Femarelle Rejuvenate)


Hormony? Děkuji, není třeba…

Nemohu si ho vynachválit a jen lituju, že jsem o něm nevěděla dříve. Jsem díky němu jako znovu zrozená, plná vitality a energie, vrátila se chuť ke všemu, co mám ráda a úplně jsem hodila za hlavu, kolik mi vlastně je? „Kolik to je, přeci, jak se cítím!“ :-)

Ilona S., Pardubice

Celý životní příběh čtěte zde >>


Jsem ženou, která víc než je zdrávo trpívala bolestmi hlavy...

Přípravek Femarelle Unstoppable hodnotím velmi kladně. Oceňuji, že je nehormonální, vyráběn na přírodní bázi, bez umělých dochucovadel, barviv a konzervačních látek. K pravidelnému užívání je platíčko přehledně označeno dny v týdnu. Je také velmi příznivé, že Femarelle se vyrábí ve třech variantách, a to pro ženy ve věku 40, 50 a 60 let.  Jsem velmi ráda, že jsem mohla Femarelle vyzkoušet, je to velmi kvalitní doplněk stravy, který mi opravdu pomohl.

Paní Květoslava M.


Účinek se může dostavit i později...

Nemohu jasně říci, zda přípravek začal působit za měsíc, či za tři, nebo za čtyři, jedno vím ale jistě, jednoho dne prostě začal. Pokud vám však váš osobní pocit u Femarelle říká, tenhle by to mohl být, jako se to stalo mně, je to správná volba.

Paní Marie N.

Celý životní příběh čtěte zde >>


Přírodní produkt na menopauzu s ověřenými účinky…? Ano, Femarelle.

Na Femarelle Recharge jsem dostala na doporučení od své lékařky a jsem velmi spokojená. Jsem alergik, a proto si musím dávat velký pozor, jaký přípravek mohu použít a jaký raději ne… Vyhovuje mi, že se jedná o přírodní produkt s ověřenými účinky a hlavně, že se po něm cítím daleko lépe. Femarelle Recharge budu používat i nadále.

Paní Marie R.


Femarelle mám na doporučení od své gynekoložky a opravdu mohu jen doporučit!

Užívám již druhé balení Femarelle Recharge a jsem moc spokojená. Velmi oceňuji, že „platíčko“ s kapslemi má označená políčka pro ranní a večerní užití, proto když jsem opomněla vzít kapsli, měla jsem o tom hned přehled. Uvítala bych trochu nižší cenu při dlouhodobém užívání, ale doporučuji všem ženám v období menopauzy, jen spokojenost!

Paní Dana K., Praha


Zase spím normálně!

Můj gynekolog mi navrhl Femarelle Recharge , který mi pomůže s poklesem estrogenu v období menopauzy a je hlavně na přírodní bázi. O pět týdnů později jsem téměř bez problémů, které mne trápily… Návaly horka a noční pocení ustoupily a můj spánek je nyní hlubší a klidnější.
Zkoušela jsem i jiné výrobky pro zmírnění mých problémů s menopauzou, ale podle mě se nic se nevyrovná Femarelle… Jsem opravdu spokojená!

Paní Jana S.