"Účinek se může dostavit i později" - příběh paní Marie

"Účinek se může dostavit i později" - příběh paní Marie

Červen 20, 2018

Účinek se může dostavit i později...
Přírodu asi člověk přece jen tak neošálí, a i když jsem se s léty naučila věci ve svém životě vidět úplně jinak a tím pádem je také i jinak přijímat, přece jen nastala chvíle, kdy jsem se, probouzejíce se v noci velmi často „s přilepeným jazykem“ na patře, začala ohlížet po něčem, co by mi pomohlo se tohoto pocitu zbavit. Jasné však bylo, že to musí být něco jen na přírodní bázi, žádné hormonální preparáty, či jiná chemie pro mne nepřichází do úvahy. Pokud to samozřejmě není životně nutné.

Když se rozhodnete a něco chcete, vesmír vám většinou ihned pošle do cesty odpověď. Samozřejmě v různé podobě, chce to být jen prostě vnímavý. Tak mi ještě ten den přišel do cesty časopis Baví mě žít a v něm pár malých příběhů žen středního věku. Záměrně nepíšu v přechodu, připadá mi to jako mluvit o přechodu pro chodce a v latině zní to slovo ještě hůř. Prostě ženy, které si řekly jako já, něco chci vyzkoušet. Koupily si přírodní přípravek Femarelle a měly s ním skvělou zkušenost. Tak jsem si řekla, proč bych ho neodzkoušela i já. Trošku jsem si o něm samozřejmě něco dopředu přečetla a když jsem zjistila, že na preparátu pracovali lékaři z mnoha zemí a mimo jiné z Izraele, byla má volba jasná. A protože jsem již přes padesát, objednala jsem si Femarelle Recharge 50+. Nemohu jasně říci, zda přípravek začal působit za měsíc, či za tři, nebo za čtyři, jedno vím ale jistě, jednoho dne prostě začal. V noci se sem tam ještě vzbudím se suchým patrem, ale už se to stává spíš výjimečně. Má kadeřnička tvrdí, že se mi zlepšily vlasy a pedikérka, že mám lepší kvalitu nehtů. Ostatní „oblasti“ těla netuším, možná přeci jen, nejsem tak často unavená. Doporučuji však všem ženám, aby vydržely, protože účinek se může dostavit i později. Každá žena by si měla najít ten „svůj“ prostředek, jak s léty vyjít „lépe“, nicméně, faktem zůstává, že říci, hej, určitě ti pomůže tenhle či onen, je naivní a zavádějící. Pokud vám však váš osobní pocit u Femarelle říká, tenhle by to mohl být, jako se to stalo mně, je to správná volba. Naslouchejme více své intuici. Četla jsem, že pokud nás něco napadne, dostaneme ihned na to či ono z vesmíru odpověd. Je to totiž to první, co nám přijde na mysl. Je v tom ale háček, trvá to prý jen asi tři sekundy, než do toho začne „kecat“ mozek. Takže, pokud se právě ptáte, je pro mne přípravek Femarelle tím pravým, pozorně naslouchejte, protože odpověď přijde skutečně okamžitě. A nezapomeňte: Máte na to tři sekundy!

Já u preparátu zůstávám, to je jasná věc. Rovněž pak jdu dál svou cestou osobního a duchovního rozvoje, neb již dlouho vím, že Cesta je cíl. Pokud mi v tom trochu připomůže Femarelle, tak bude jistě ještě krásnější po ní jít. Jedna rada ode mne na rozloučenou navíc, smějte se a někdy i samy sobě, protože humor, to je další přírodní „lék“. Za mne: Šťastnou plavbu a dobrý vítr do plachet s Femarelle!