Časté dotazy a odpovědi

Kde mohu přípravky Femarelle® koupit?
Femarelle® zakoupíte  pouze v lékárnách. Máme 3 varianty, Femarelle® Rejuvenate (věk 40+), Femarelle® Recharge (věk 50+), Femarelle® Unstoppable (věk 60+). Pokud Femarelle® není okamžitě dostupný, v každé lékárně Vám ho mohou do druhého dne objednat.

Jak mám Femarelle® užívat?
Doporučené dávkování je: 1 kapsle dvakrát denně (ráno a večer). Femarelle® může být užíván jak s jídlem, tak bez jídla. Účinek se obvykle dostaví po 1 měsíci užívání.

Mohu užívat Femarelle® po hysterektomii?
Ano, Femarelle® je přírodní nehormonální řada přípravků vhodná pro ženy v menopauze, a to i pro ženy po chirurgickém odstranění dělohy (hysterektomii). Femarelle® Recharge obsahuje: patentovaný fermentovaný sójový extrakt DT56 a, lněné semínko a vitamín B6, který podporuje regulaci hormonální aktivity, snížení únavy a vyčerpání a přispívá k normální činnosti nervové soustavy.

Kolik Femarelle® stojí?
Všechny přípravky Femarelle® stojí stejně, doporučená prodejní cena je 650 Kč. Cena se v jednotlivých lékárnách může nepatrně lišit.

Je mi 52 let, jsem již několik měsíců bez menstruace, návaly mám minimálně, v čem mi Femarelle® může dále pomoci?
Femarelle® Recharge je vhodný pro ženy ve věku 50+ a pomůže Vám s řešením symptomů spojených s hormonálními změnami a poklesem hladiny estrogenu v období menopauzy. Je vhodný pro ženy, které obtěžují: návaly horka, noční pocení, ale také další příznaky jako je problematický spánek, psychické potíže, snížené libido, únava a vyčerpání nebo výkyvy váhy. Ve studiích byl navíc prokázán i vliv na hustotu kostní hmoty.

Byla mi u gynekologa doporučena hormonální léčba, nechci hormony, mohu vyzkoušet Femarelle®?
Ano, Femarelle® je přírodní nehormonální přípravek, který byl ověřován předními odborníky z celého světa. Femarelle® obsahuje patentovaný  fermentovaný sójový extrakt DT56 a, lněné semínko a vitamín B6, který podporuje regulaci hormonální aktivity, snížení únavy a vyčerpání a přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a normálnímu energetickému metabolismu. Účinek se obvykle dostaví po jednom měsíci užívání.

Která varianta Femarelle® je pro mne vhodná, jak se od sebe liší?
Femarelle® Rejuvenate
 je vhodný pro ženy 40+ k udržení vitality, pružné pokožky bez vrásek, pro silné vlasy, ovlivnění vlhkosti vaginální sliznice a proti vyčerpání a únavě spojených s poklesem hladiny estrogenu.
Vhodné pro pacientky, které trápí: změny nálad, první vrásky, ztráta energie a únava, suchost vaginální sliznice
Složení: DT56a – fermentovaný sójový extrakt, lněné semínko, Vitamín B2, Vitamín B7

Femarelle® Recharge je vhodný pro ženy 50+ při menopauze k řešení symptomů spojených s hormonálními změnami a poklesem hladiny estrogenu.
Vhodné pro pacientky, které trápí: hormonální nerovnováha, návaly horka, noční pocení, problematický spánek psychické potíže, snížené libido, únava a vyčerpání, výkyvy váhy
Složení: DT56a – fermentovaný sójový extrakt, lněné semínko, Vitamín B6

Femarelle® Unstoppable je vhodný pro ženy 60+ po menopauze k udržení normálního stavu kostí, svalů a zubů.
Vhodné pro pacientky, které trápí: slabé kosti, suchost vaginální sliznice, špatný zrak, problémy s vlasy, horší stav zubů
Složení: DT56a – fermentovaný sójový extrakt, Kalcium, Vitamín B2, Vitamín D3, Biotin

Kdo je výrobcem přípravků Femarelle®?
Výrobcem přípravků Femarelle® je izraelská společnost Se-Cure Pharmaceuticals Ltd. Přípravky Femarelle® jsou k dostání po celém světě přičemž naše společnost Medindex, spol. s r.o. je výhradním distributorem produktu Femarelle® v České republice a na Slovensku.